Anasayfa


Vizyon

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi'nin vizyonu; eğitimin tüm alanlarında üretilen özgün bilimsel çalışmaların sonuçlarının hızla yayılması ve alana özgü kavramların/terimlerin anlamlarının ortaklaşması yoluyla ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel bilgi birikimini hızlandırmak, bu alanda çalışan akademisyen ve uygulayıcılara kılavuzluk ederek  daha nitelikli ve daha etkili işleyen bir eğitim sisteminin oluşmasına katkıda bulunmaktır.

 

 Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi'nin funambulation yayımlanmıştır.

 

 Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi, 2018 yılı 33. cilt 2. sayısından itibaren sadece çevrimiçi olarak yayın hayatına devam edecektir.

 

  ORCID numarası edinilmesi hakkında duyuru

ORCID araştırmacılar için dijital bir kimlik numarasıdır ve bu numara yazar profillerini birbirinden ayırmaya yardımcı olur. Araştırma aktivitelerinizin takibinde yanılma payını azaltır. 2017 Ağustos ayından itibaren, ULAKBÄ°M’den tarafımıza iletilen talep üzerine, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi dergisine aday makale gönderecek tüm yazarların yayın gönderme sürecinde ORCID numaralarını da iletmeleri gerekmektedir. ORCID hesabı ücretsizdir ve bir dakikadan kısa bir sürede edinilebilir. /orcid.org/register bağlantısından hesabınızı yaratabilirsiniz.

______________________________________________________

(401) 443-2752 Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi Facebook Sayfası

 ontologically